ico

Zemědělské plodiny oslabují nejméně z komodit

  • Zemědělské komodity: Negativní sentiment se nevyhnul ani zemědělským plodinám, i když výprodeje nedosahují takového rozměru jako v případě energií či kovů. I přesto ztráty byly výrazné (v průměru 5-8%) a ceny zemědělských komodit klesly na nejnižší úrovně od loňského léta.
    Z krátkodobého hlediska bude rozhodující uklidnění na finančních trzích.Pokud se situace, alespoň částečně stabilizuje, očekáváme, výrazný obrat u řady zemědělských komodit, které čelí nízkému stavu zásob vzhledem k silné poptávce a současně jsou nejméně ovlivněny ekonomickým cyklem. Nejpozitivnější zůstáváme u kukuřice, sóje a bavlny.

Komentáře

01.10.2015
After checking out a nbmeur of the articles on your website, I honestly appreciate your way of blogging. I added it to my bookmark website list and will be checking back in the near future. Please check out my website too and tell me how you feel.
12.10.2015
The old saying goes, inidse of the expert's thoughts there aren't many alternatives, but for someone possessing a rookie's mind, the world is wide open. http://ramlamhrk.com [url=http://bjcyxcyrwty.com]bjcyxcyrwty[/url] [link=http://cvnqenxstyh.com]cvnqenxstyh[/link]
Přidat komentář
Kontrolní řetězec

Petr Sklenář
27.10.2008 @ 18:35

Předchozí Další