Již jste naším klientem?

Obchodujte rychle a efektivně na české burze i světových trzích!

Našim klientům rádi usnadňujeme práci, šetříme jejich čas a peníze, a proto jsme pro ně připravili pohodlnou elektronickou aplikaci eATLANTIK. Díky ní můžete využít následujících služeb:

  • Správa vlastního klientského účtu se zabezpečeným přístupem
  • Elektronické obchodování nabízených instrumentů z domácích a zahraničních trhů s možností úvěru na vybraný titul
  • Elektronické přímé pokyny na trh ČR s dostatečnou hotovostí
  • On-line kurzy z trhů v ČR
  • Aktuální zpravodajství a pravidelné reporty našich odborníků

Přehrajte si videa pro jednotlivé moduly.

Obchodování s námi je tak tak jednoduché, že se Vám nebude chtít přestat! Obchodování s námi je tak tak jednoduché, že se Vám nebude chtít přestat!
Našim klientům rádi usnadňujeme práci a proto jsme připravili zcela novou aplikaci, která konsoliduje dosavadní aplikace eVýpisy, eBroker a Monitor trhu do jedné. Našim klientům rádi usnadňujeme práci a proto jsme připravili zcela novou aplikaci, která konsoliduje dosavadní aplikace eVýpisy, eBroker a Monitor trhu do jedné.
Rychlý, efektivní a jednoduchý přístup na českou burzu i světové trhy Rychlý, efektivní a jednoduchý přístup na českou burzu i světové trhy
  • Neplatíte žádné poplatky za zadání pokynu, jeho změny a zrušení
  • Nečekáte na převody z cizích měn
  • Máte všechny potřebné informace na jednom místě 24 hodin denně
  • Jsou Vám k dispozici ti nejlepší analytici a investiční poradci
  • Máte přístup ke všem důležitým informacím u nás i v zahraničí v reálném čase
Aplikace Obchodování Aplikace Obchodování

Jádro aplikace eATLANTIK, umožňuje rychlý, efektivní a jednoduchý přístup na českou burzu i světové trhy bez nutnosti čekání na převody mezinárodních měn. V aplikaci můžete podávat pokyny na všechny druhy cenných papírů (akcie domácích i zahraničních titulů, fondy, investiční certifikáty, ...). Pro méně zkušené uživatele jsme připravili zjednodušený formulář na podání pokynu, zkušení obchodníci si mohou nadefinovat další upřesňující parametry obchodu. Pokyny lze filtrovat na Aktivní a Všechny zvolením příslušné záložky. V záložce Všechny pokyny je pak umožněno filtrování navolením časového období, za které chcete pokyny vyfiltrovat, nebo přednastavenými termíny (např. dnes, 3 dny, týden, atd.). Pro nové filtrování stačí resetovat stránku zvolením tlačítka Resetuj filtrační formulář.

Zobrazte si funkce aplikace Obchodování přehráním videa.
Aplikace Trh Aplikace Trh

V aplikaci Trh naleznete aktuální tržní ceny titulů na pražské burze. Označením daného titulu si můžete vytvořit vlastní seznam cenných papírů, které sledujete nejčastěji, a zobrazit si je takto vyfiltrované zvolením záložky „Jen vybrané“. Poklepáním na název cenného papíru se Vám v novém okně otevře detail cenného papíru tzv. hloubka trhu. Těchto detailů můžete mít otevřených až 5 najednou a libovolně si je uspořádat podle Vašich představ tažením myší za záhlaví okna.

Zobrazte si funkce aplikace Trh přehráním videa.
Aplikace Můj účet Aplikace Můj účet

Aplikace Můj účet Vám zobrazí všechny informace vztahující se k Vašemu portfoliu a k provedeným obchodním transakcím. Můžete je sledovat dle výběru portfolia, pohybu peněz či pohybu cenných papírů. Všechny výstupy si navíc můžete exportovat do formátu XLS nebo CSV. Můžete si libovolně změnit nastavení jednotlivých sloupců anebo nepotřebné skrýt.

Zobrazte si funkce aplikace Můj účet přehráním videa.
Aplikace Zpravodajství Aplikace Zpravodajství

Aplikace Zpravodajství Vám přináší přímou cestu k důležitým informacím, které naleznete na jednom místě. Společně se zprávami publikovanými analytiky ATLANTIKu máte k dispozici také zprávy z nejznámějších domácích i světových finančních serverů. V levém menu naleznete nabídku filtrů, pomocí kterých můžete zúžit zobrazované zprávy jen na oblasti, které Vás zajímají. V pravém horním rohu stránky je k dispozici také klasické vyhledávání pro rychlou filtraci ve zprávách.

Zobrazte si funkce aplikace Zpravodajství přehráním videa.
Exporty Exporty

Pro vytvoření exportu si v aplikaci Můj účet zvolte položku Exporty. Zde zadáte období, za které chcete export vygenerovat. Můžete také volit mezi jednotlivými portfolii ze seznamu Výběr portfolia umístěného vpravo nahoře, nebo případně zvolit všechna portfolia. Tlačítkem Export vyvoláte požadavek, který přijmeme na naší straně a začneme připravovat data, o která jste požádali. Abychom neblokovali Vaši práci, provádíme export na pozadí. Hotový export ve formátech CSV a XLS pro Vás bude k dispozici v aplikaci Exporty. Export bude vyhotovený podle velikosti požadovaných dat za několik vteřin až minut.

Zobrazte si možnosti exportu přehráním videa.
Kontakty Kontakty

Na této stránce naleznete všechny potřebné kontakty na svého portfolio manažera, pracovníka tradingu a kontakt na klientské centrum ATLANTIKu.